Renault Servis, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Kurtköy, Gebze, Samandıra, Sarıgazi, Tuzla, Ataşehir, Ümraniye, Akfırat, Orhanlı, Alemdağ - Karen Otomotiv
  
Ana Sayfa     |     Hakkımızda     |     Hizmetler     |     Haberler     |     Servis Randevu     |     İletişim
Hakkımızda

KAREN ismi KArdeşler RENault  kelimelerinden türetilmiş bir isimdir.1997 yılında KADOSAN sanayi sitesinde özel Renault servisi olarak hizmet vermeye başladık. 2001 yılında Renault MAIS'e bağlı yetkili mekanik servis olarak statümüzü geliştirdik.2007 yılında Gebze Şekerpınar'da ikinci yetkili servisimizi hizmete açtık.2009 yılında Kadosan Sanayi Sitesinde bulunan Yetkili Mekanik Servisimizi Şerifali çiftliği mahallesi Burhan sk. N0/60 Dudullu Ümraniye adresindeki Yeni tesisimize Yetkili Servis olarak hizmete sunduk. 

Taahhütümüzdür

Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi tüketicinin her geçen gün daha da bilinçlenmesi nedeniyle hep ön planda tuttuğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir kavram olmuştur.Bu nedenle mevcut müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi ve bu potansiyeli arttırmamızı sağlayacak imkanları araştırarak sürekli kendimizi geliştirme yönünde ilerledik.
Vardığımız noktada çalışmalarımızın iki ana hedefi olmuştur:

-Müşteri memnuniyeti
-Onarım kalitesi

Bahsettiğimiz bu konular ve diğer çalışmalarımız bizi şu sonuca vardırmıştır:

Müşteri güveninin ve yeni müşteri potansiyelinin sağlanması için en önemli unsurlardan biri kuşkusuz standartlara uygun ve güncel teknik destekle beslenme sayesinde gerçekleşmektedir. Uzun süredir Toplam kalite fikrini bir proje olarak ele aldık ve hedeflerimizi belirledik. Bu çalışmalarımız içerisinde servislerde yapılan genel hataların tespit edilmesi, bölgemizdeki müşteri profilinin beklentileri gibi konular yer almıştır. Müşteri memnuniyetini sağlayacak olumlu sonuçların alınabilmesi için personelimiz ile toplu ve birebir çalışmalar gerçekleştirdik. Bu çalışmalar bize personelimizin sadakatini de ayrıca sağlamış oldu. Müşteri memnuniyetinde ayrıntılara gösterilecek özen ve her gün gelişerek devam edilmesi gereken bir yol olduğuna olan inancımız ve bu yoldan sapmayacağımız size vereceğimiz en önemli taahhüdümüzdür.

Karen Dudullu Karen Şekerpınar

 

copyright © 2007 Karen Otomotiv Zoom Ajans

havuz